Filozofia

Filozofia wpd opiera się na koncepcji mówiącej, że inteligentne korzystanie z zasobów naszej planety jest równoznacznie z postrzeganiem energii w nowy sposób.

Nasza atmosfera znajduje się bezustannie w ruchu. Wiatr powstaje na skutek przesuwania się ogromnych mas powietrza, które dążą do osiągniecia równowagi między obszarami wysokiego i niskiego ciśnienia. Dostępna technologia służy do zdobywania kinetycznej lub potencjalnej siły wiatru i przetwarzania jej w efektywną formę użytkowej energii elektrycznej. Poprzez zaangażowanie w pracę z naturalnymi źródłami klimatu naszej planety, unikamy ich niszczenia.

Świat staje się coraz bardziej świadomy faktu, iż paliwa kopalne są ograniczone, i że powoli, ale nieuchronnie staną się nieprzystępne. Świat zdaje sobie sprawę również z tego, że paliwa kopalne stanowią zagrożenie dla naszych ekosystemów, naszego klimatu i dla naszego zdrowia. Odnawialne źródła energii, takie jak energia wiatrowa oferują czystą, zrównoważoną alternatywę.

Podobnie jak wiatr zmienia swój kierunek, my staramy się zmienić tradycyjne perspektywy. Stale kontrolujemy i analizujemy naszą pracę, aby znaleźć nowe rozwiązania i przyswajać ciągły postęp w technologiach. Od wiatru nauczyliśmy się odporności, szacunku od jego mocy, a znajdywania najlepszych rozwiązań od jego kapryśnej obecności. Pracujemy z wiatrem, a dzięki tej współpracy osiągamy długoterminowe sukcesy oraz możliwość do stworzenia pewnej i stabilnej przyszłości.


Kontakt

wpd Polska sp. z o.o.
ul. Głogowska 31/33
60-702 Poznań
Poland

Tel.: +48 61 639 010 0
» Send Email

Kontakt Gruppa wpd SitemapOchronie Danych