Praca z gminami

Poprzez rozwój branży wiatrowej mieszkańcy gmin znajdują się w nadzwyczajnie korzystnej sytuacji. Wykorzystywanie zasobów wiatru i/lub gromadzenie wspólnych funduszy jest atrakcyjną opcją dla grup posiadających kolektywne cele. Dla niektórych gmin środki finansowe lub wymogi związane z udaną realizacją projektów i eksploatacją farm wiatrowych znajdują się poza będącymi do dyspozycji zasobami. Wówczas współpraca z odnoszącym sukcesy deweloperem może zostać uznana za wysoce opłacalną.

wpd Polska jako członek niemieckiej grupy wpd rozumie potrzeby i cele lokalnej społeczności, która pragnie uczestniczyć w projektach związanych z energią odnawialną. Firma wpd stara się znaleźć kreatywne rozwiązania, aby realizować cele i dążenia potencjalnych partnerskich gmin przy jednoczesnym zachowaniu pewnego i rentownego modelu biznesowego.

Firma wpd zainstalowała już ponad 1.400 turbin na całym świecie i przyczyniła się do powstania cennych profitów u swoich partnerów. wpd posiada doświadczenie w pomyślnym rozwoju projektów, co zapewnia dostęp do turbin najlepszych producentów. Wraz z renomowanymi instytucjami finansowymi została ustanowiona stała koncepcja finansowania, umożliwiająca stały napływ kapitału. Firma wpd jest solidnym, godnym zaufania partnerem, który jest zainteresowany pracą z gminami, które chcą uczestniczyć w rozwoju energetyki wiatrowej.


Kontakt

wpd Polska sp. z o.o.
ul. Głogowska 31/33
60-702 Poznań
Poland

Tel.: +48 61 639 010 0
» Send Email

Kontakt Gruppa wpd SitemapOchronie Danych